برترین استراتژی ها و اندیکاتورهای حرفه ای بازارهای مالی بین الملل

مرجع دانلود برترین اندیکاتورهای فارکس و باینری آپشن

اندیکاتور مافوق حرفه ای روند یاب برترین سیستم تجارت جهانی اندیکاتور اسکالپ یک اندیکاتور فوق حرفه ای با نود درصد موفقیت در معاملات باینری آبشن  اندیکاتور الگوهای هارمونیک اندیکاتور مافوق حرفه ای روند یاب

اطلاعیه فروشگاه

با عرض سلام و احترام و خیر مقدم، با تشکر از حسن انتخاب شما ورود شما را به این فروشگاه گرامی میداریم. ضمن تشکر از انتخاب این فروشگاه به اطلاع شما گرامیان می رسانیم اگر به دنبال بهترین اندیکاتورها می گردید که به شما در معامله کردن در بازارهای مالی کمک کند، این بخش برای شماست. ما بهترین ابزارهای معاملاتی را جمع آوری کرده ایم و همواره در حال بروز رسانی و بهینه سازی می باشد.لینک دانلود فایل ها همان لحظه بعد از خرید به شما داده خواهد شد و یک نسخه نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد در صورتی که لینک دانلود به ایمیلتان ارسال نشد کافی است ایمیل خودتان را در قسمت پیگیری سفارش موجود در قسمت بالای سایت وارد کرده و ارسال را بزنید سپس در صفحه باز شده روی لینک دانلود کلیک کنید.اعلامیه سلب مسئولیت: معامله در ھر بازار مالی چه داخلی و چه خارجی می تواند سود و منافع مالی قابل ملاحظه ای داشته باشد ، اما در عین حال خطر از دست رفتن بخش و یا کل سرمایه شما نیز وجود دارد و این نکته را باید سرمایه گذاران مبتدی مد نظر داشته باشند. اکیداٌ توصیه می کنم قبل از سرمایه گذاری تمام جوانب کار را مد نظر قرار دھید چون مسئولیت ھرگونه سود و ضرر شما به ھر دلیل که باشد مستقیما متوجه خود شما خواھد بود.

استراتژی سیگنال نهایی باینری آپشن

 استراتژی سیگنال نهایی باینری  آپشن

به برنامه سرمایه‌گذاری FXTM بپیوندید.

 کارامدترین استراتژی (پیشنهاد حرفه ای ها)

کارامدترین و سودآورترین استراتژی در باینری آپشن : این استراتژی سیگنال نهایی باینری آپشن می تونه به شما سیگنال ھای طلایی بده، به شرطی که درست ازش استفاده کنید. این روش، از چندین اندیکاتور تشکیل شده و با ھماھنگ کردن و ترکیب این اندیکاتورھا، سیگنال ھای واقعا قوی خواھد داد.

این استراتژی چگونه کار می کند؟

این روش از 3 اندیکاتور کاربردی معروف استفاده میکند. این سه اندیکاتور حرکت قیمت را برای تایم فریم ھای مختلف را نشان می دھد. برای مثال، اگر این 3 اندیکاتور در تمام تایم فریم ھا روند صعودی را تشخیص دھند، به شما سیگنال bullish strong به رنگ سبز نشان می دھد. نکته اینکه ، ممکن است یکی دوتا تایم فریم مثلا صعودی باشد در حالی که بقیه نزولی باشند. سیگنال واقعی روی نمودار به شکل نقاط آبی و قرمز پدیدار می شود، برای کمک بیشتر از خطوط پیوت (سطوح میانگین قیمت) و open Daily که به طور خودکار نمایش داده می شوند نیز استفاده کنید. این استراتژی را در تایم فریم ھای مختلف مثل M15 ، M5 M1… ،حتی H4 و روزانه نیز می توان به کار برد. البته میدانید که در چھار ساعته و روزانه سیگنال کمتر خواھد بود.

 

چطور این روش را به کار ببریم؟

حالا که فھمیدید چگونه کار می کند، حالا چطور ازش استفاده کنیم؟ دو راه وجود دارد، راه آماتوری و راه حرفه ای. خب بیاید با راه اول یعنی راه آماتورھا (تازه کارھا) شروع کنیم. به سادگی نقطه که ظاھر شد، معامله می کنید. قرمز: فروش و آبی: خرید. زمان معامله چی؟ ھر تایم فریمی که استفاده می کنید، ھمان را برای زمان معامله استفاده کنید. روش حرفه ای برای کسانی مناسب ھست که ِ حداقل مھارت ھای تحلیل نمودار را دارند. خب اجازه بدید قوانین این استراتژی را توضیح بدم. 1 (ھیچ وقت مخالف روند معامله نکنید. 2 (خط 50 EMA را رسم کنید و ھیچ وقت قیمت پایین خط قرار دارد نخرید و وقتی بالای خط EMA قرار دارد نیز نفروشید. 3 (خطوط حمایت و مقاومت رسم کنید. 4 (خطوط روند بکشید 5 (اگر از این روش درM5 استفاده می کنید، مطمئن بشید در پنل سمت چپ حداقل M5، M1 و M15 سیگنال در جھت خواسته ی شما بدھد. 6 (به خطوط پیوت و open Daily توجه کنید. 7 (مناسب ترین زمان را برای پایان تریدھا انتخاب کنید. اوکی، در زیر یک مثال از این روش آوردم که تایم فریم 15 دقیقه استفاده شده است. عکس بالا و پایین یکسان ھستند. در عکس پایین، از 50 EMA اضافه شده. قیمت بالای EMA و بالای خط روند و میبینید که بالای سطح پیوت است. دایره آبی ظاھر می شود و سیگنال افزایش نرخ می دھد.

اینم یک مثال دیگه، در پنل سمت چپ تمام تایم فریم ھا سیگنال نزول دادند قبل از ظھور دایره قرمز روی چارت، نشون دھنده یک فرصت خوب برای فروش است. دایره قرمز در تایم 15 دقیقه دریافت شده وقتی که کندل قرمز زیر خط پیوت بسته شده است یک معامله Put باز کردیم.

 

 

توضیحاتی در مورد میزان کارایی این روش:

این روش از سه اندیکاتور معروف و ھمینطور از پرایس اکشن و خطوط پیوت و .. استفاده می کند. کاربر باید برای موفقیت از مغز خود نیز استفاده کند. به خاطر اینکه یک تریدر خوب به پرایس اکشن نیز توجه می کند و از این سیستم برای تایید نهایی نقطه ورود استفاده می کند. این استراتژی عالیه و نتایج فوق العاده ای میده  به شرطی که شما اطلاعاتی ابتدایی در مورد تحلیل ھای چارت هم  در کنارش داشته باشد.

 شاھد صدھا روبات ، اندیکاتور و سیستم بودم که بابتش پول خونشون رو می گیرند و بدرد سطل زباله می خورند. البته این استراتژی باینری آپشن نیاز به چند تحلیل خیلی سبک دارد که بالا توضیح دادم.ھمیشه گفته ام که باید یک دید کلی نیز به بازار داشته باشید که چه می کند و در چه حال است. این روش نمودارتون رو شلوغ نمی کند.یک پنل سمت چپ ، دو خط افقی و یک EMA .

                               دانلود اندیکاتور اصلی به همراه  اندیکاتور هدیه  (پایین صفحه):

 

قیمت اندیکاتور هدیه خود بتنهایی 20 هزارتومان است که به رایگان برای شما گذاشته شده است این اندیکاتور به شما کمک می کند تا الگوهای تشکیل شده و حمایت و مقاومت های اصلی را در روندهای نزولی ،صعودی و رنج مشاهده کنید  و  سیگنالهای دقیق تری از اندیکاتور اصلی دریافت کنید. موفق و پرسود باشید٪.

 

اعلامیه سلب مسئولیت:

معامله در ھر بازار مالی چه داخلی و چه خارجی می تواند سود و منافع مالی قابل ملاحظه ای داشته باشد ، اما در عین حال خطر از دست رفتن بخش و یا کل سرمایه شما نیز وجود دارد و این نکته را باید سرمایه گذاران مبتدی مد نظر داشته باشند. اکیداٌ توصیه می کنم قبل از سرمایه گذاری تمام جوانب کار را مد نظر قرار دھید چون مسئولیت ھرگونه سود و ضرر شما به ھر دلیل که باشد مستقیما متوجه خود شما خواھد بود.

 

                                      دانلود:

                              


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 26,250 تومان
(شامل 25% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 350,000 ریال

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Final-Binary-Option-Signal-Strategy_1883474_9536.zip104.9k
indicator-hadye_1883474_5742.zip16.6k

استراتژی فوق العاده موفق معاملات بین المللی

استراتژی فوق العاده موفق معاملات بین المللی   با سلامی مجدد و عرض احترام خدمت همراهان گرامی و دوست داران معاملات بازارهای مالی من جمله بازارهای بین المللی فارکس و باینری آپشن همان طور که وعده داده بودیم پس از تحقیق و تفحص بسیار در بازارهای مالی بین المللی بالاخره توانستیم یک استراتژی و سیستمی را گرد آوری کنیم که با ان بتوان در معاملات  کلاهمان رو سفت گرفته و سرمایه مان را حفظ و پرورش  دهیم. درادامه سریع میریم سر وقت این است ...

توضیحات بیشتر - دانلود 12,000 تومان

اندیکاتور و اوسیلاتور فوق حرفه ای باینری آپشن

اندیکاتور و اوسیلاتور فوق حرفه ای  باینری آپشن   با سلام و درودی دوباره خدمت دوستان و همراهان گرامی :   به اطلاع دوستان عزیز می رسانیم بعد از ماهها  تحقیق  و جستجوی بی وقفه    برای کسب موفقفیت بیشتر تریدرهای عزیز به لطف خدا توانستیم به اندیکاتور و اوسیلاتوری فوق العاده کارا  دست پیدا کنیم که به جرات می توان گفت از لحاظ کارایی و سیگنال دهی نظیر ان را تا به اکنون مشاهده نکرده بودیم . پس از تحقیق و بررسی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 13,500 تومان